ActCAD 2022 BIM


IntelliCAD 10.1ActCAD 2022 BIM  - CAD z modelowaniem 3D i BIM

ActCAD 2022 BIM

ActCAD BIM to nowoczesne oprogramowanie CAD tworzenia rysunków 2D i modelowania brył 3D przeznaczone dla inżynierów, architektów, geodetów i innych konsultantów technicznych. Wersja ActCAD BIM to bardzo dobry produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG, DXF, DGN oraz DWF, DWS i DWT. Wyposażony jest w wiele dodatkowych narzędzi firm zewnętrznych płatnych w produktach konkurencji a udostępnianych za darmo w ActCAD BIM, takich jak liczne konwertery zwiększające wygodę pracy. Posiada wygodne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia
ActCAD BIM  to szeroki wybór licencji CAD

ActCAD 2022  oferowany jest w szerokiej gamie licencji CAD dostosowanych do wymagań świadomych klientów.  Licencje ActCAD są bezterminowe i ważne na całym świecie. Użyj polecenia transferu licencji, aby przenosić licencję między komputerami bez ograniczeń czasowych (wymagany dostęp do Internetu)  lub zabezpiecz licencję kluczem USB. Darmowe aktualizacje przez 1 rok.


Licencje Wieczyste ESD

Licencja ESD  (elektroniczny system dystrybucji) to klucz aktywacyjny licencji wysyłamy na przypisany do zamówienia adres e-mail klienta. Możesz przenieść pomiędzy komputerami zakupioną licencję za pomocą „LicenseTransfer”, bez ograniczeń. Zakup uprawnia do wsparcia technicznego i darmowych aktualizacji w okresie 1 roku od zakupu.  Licencja ESD to dożywotnia licencja komercyjna na jedno stanowisko PC.


Licencje wieczyste NET

Sieciowa licencja wieczysta dla sieci lokalnej udostępniana z lokalnego serwera licencji. Dla dowolnej liczby zakupionych stanowisk, komputery w sieci będą używać licencji z serwera. Po zamknięciu programu klient zwróci licencję na serwer, aby inni pracownicy mogli z niego korzystać. To optymalny sposób maksymalnego wykorzystania  licencji na wielu komputerach w sieci biurowej.


Licencje wieczyste LIVE

Licencja LIVE umożliwia korzystanie z niej na dowolnym z pięciu PC, w każdym miejscu na Ziemi. Wymagane połączenia PC z siecią www. Darmowy serwer licencji znajduje się w chmurze. Do jednego klucza licencji możesz przypisać do 5 stanowisk. Zamknij program, by zwolnić klucz licencji dla innego użytkownika. Zawsze masz kontrolę udostępnienia swojej licencji pracownikom, w dowolnym miejscu na świecie.


Licencje wieczyste USB

Licencja wieczysta bez konieczności aktywowania licencji przez Internet to klucz sprzętowy USB, do którego przypisane są dane aktywacyjne. Uruchom program, umieszczając klucz w wolnym porcie USB. Instalacja na dowolnej liczbie komputerów. Program działa tam, gdzie obecnie jest włożony klucz USB. Miej swój CAD zawsze przy sobie. Udostępnianie licencji innym komputerom jest również możliwe. 


Licencje korporacyjne

Rozwijasz firmę i potrzebujesz utworzyć większą ilość stanowisk pracy, w biurze, poza biurem, lub w dowolnym miejscu na Ziemi? Potrzebujesz licencji dla siebie i swoich pracowników? Chcesz czasowo udostępnić licencje swoim współpracownikom czy podwykonawcom? Boisz się, że koszty licencji oprogramowania CAD doprowadzą cię do ruiny? Dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Kup pakiet 10 dowolnych licencji oprogramowania ActCAD, a uzyskasz wysoki rabat. Radykalnie obniżysz koszty zakupu oprogramowania CAD.  Możesz również używać jednego klucza aktywacyjnego dla wszystkich licencji.


Pamiętaj, że wszystkie wersje naszego oprogramowania z dowolną licencją działają bezterminowo. Jednorazowy zakup umożliwi Tobie pracę przez wiele lat bez dodatkowych opłat. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz w przyszłości potrzebował zakupu aktualizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o cenach zakupu licencji korporacyjnych ActCAD.


Rozbudowane funkcje edycji 2D 3D CAD i BIM

IntelliCAD 10.1 to najnowsza wersja silnika oprogramowania CAD stworzona prze IntelliCAD Technology Consortium posiadająca rozbudowane funkcje edycji 2D 3D CAD i BIM. Nowy silnik programu posiada rozbudowane funkcje edycji 2D 3D CAD oraz zwiększa szybkość i wydajność pracy z oprogramowaniem CAD w oparciu o nowy zoptymalizowany silnik graficzny OpenGL ES, który jest 7 razy szybszy podczas wybierania elementów i 2 razy szybszy podczas obsługi uchwytów, przyciągania i regeneracji obrazu. Wprowadza liczne nowe funkcje w tym bezpośredniej geolokalizacji w programie,  import plików mapowych (pliki .shp, .sdf, .sqlite), obsługę bloków dynamicznych,  obsługę urządzeń wejściowych 3DConnexion, dynamiczną kontrolę widoku. Wprowadza również wiele ulepszeń interfejsu, edycji elementów tekstu, warstw oraz nowe przydatne polecenia. ActCAD 2022 Professional to również biblioteka 5000 bloków, wyodrębnianie atrybutów bloków do pliku, import i eksport tabel, nowoczesny konwerter PDF do DWG DXF,  zintegrowana drukarka 3D PDF, Artisan Professional Renderer i wiele innych płatnych funkcji i dodatków udostępnianych za darmo. Act CAD to w pełni interoperacyjne narzędzie CAD.‌>>>>>>>>>>>>


‌Pobierz CAD

ActCAD 2022 BIM


‌‌‌‌ActCAD 2022 BIM na systemy Windows 64bit‌<<<<<<<<<<<<<<