FAQ.


Pytania i odpowiedzi  act cad

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Act CAD dostępny jest w 3 wersjach produktu. Najprostszej ActCAD Standard obejmującej funkcje 2D CAD, ActCAD Professional obejmującej funkcje rysowania 2D i modelowania 3D oraz wersji BIM zawierającej narzędzia importu plików BIM plus wszystkie funkcje wersji Professional.
Act CAD wykorzystuje w swoich produktach rozwiązania IntelliCAD Technology Consortium, Open Design Alliance, Artisan, 3DS i wiele innych wiodących technologii wykorzystywanych w oprogramowaniu CAD.
ActCAD wykorzystuje obecnie najnowszą wersję 10.0A silnika IntelliCAD Technology Consortium. Jest to najbardziej zaawansowana wersja IntelliCAD.
IntelliCAD to rodzina programów opartych o wspólnie rozwijany silnik, API i UI. Do marek opartych o rozwiązania IntelliCAD prócz ActCAD należą min, ZwCAD, ProgeCAD, 4MCAD, CMS intelliCAD, Microsurvey CAD i wiele innych dedykowanych rozwiązań.
Biblioteki ODA służą do obsługi wielu formatów plików CAD, w tym plików dwg dxf we wszystkich wersjach, plików dgn, dwf, dwfx, dwt, dxb, stp, dwt, rvt i wielu innych. Są powszechnie wykorzystywane przez większość firm tworzących oprogramowanie CAD/CAM .
Tak, oprogramowanie ActCAD natywnie obsługuje pliki dwg w wersjach R2.5 do 2020. Możesz otwierać, przeglądać, edytować i tworzyć od podstaw pliki i dokumenty CAD w formacie DWG bez żadnych dodatkowych narzędzi. Do obsługi plików DWG wykorzystywane są biblioteki ODA w najnowszej dostępnej wersji.
ActCAD oprócz rodzimych formatów DWG i DXF obsługuje całą gamę innych formatów plików CAD. Są to pliki DGN, DWT, DWF, DWFX, STEP, STP, STE, IGES, IGE, 3D SAT, PDF, PDF 3D, DXB, STL, DSF. ActCAD obsługuje również kilkadziesiąt formatów plików graficznych jako podkłady. ActCAD umożliwia import plików PDF do formatu DWG/DXF.
Nie, oferowane produkty CAD sprzedawane są w ramach jednorazowej opłaty zawierającej koszt wszystkich zintegrowanych dodatków.
Tak, ActCAD jest objęty licencją globalną. Możesz korzystać z licencji ActCAD w dowolnym kraju i możesz z nią podróżować.
Tak, Wszystkie obecnie oferowane licencje CAD mają dożywotni charakter.
Aktualizacje w ramach zakupionej wersji (np. ActCAD 2020) są bezpłatne. Jednak za upgrade do przyszłej wersje, takie jak aktualizacja z ActCAD 2021 do ActCAD 2022, pobierana jest niewielka opłata za aktualizację.
Nie, tylko Ty decydujesz, kiedy zaktualizujesz swoją licencję. Nie ma przymusu ani ograniczeń czasowych. Możesz także pracować z zakupioną wersją bez przyszłej aktualizacji, o ile Twój sprzęt i system operacyjny będzie nadal obsługiwał zakupioną licencję ActCAD.
Tylko w przypadku upgrade produktów z linii ActCAD Professional możliwe jest przejście do linii ActCAD BIM. Nie możliwe jest przejście z linii produktów ActCAD Standard do ActCAD Pro lub ActCAD BIM.
Tak, ActCAD oferuje bezpłatne wsparcie techniczne dla wszystkich swoich licencji na cały okres użytkowania.
Oferujemy bezpłatną pomoc techniczną przez e-mail, jeśli masz jakieś pytania, po prostu napisz i wyślij do nas e-mail na [email protected]
Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin od zgłoszenia. Jeśli jednak są święta lub długie weekendy, może wystąpić opóźnienie nie większe niż 2/3 dni.
Musisz się z nami skontaktować, a my ręcznie przywrócimy Twój klucz licencyjny na nasz serwer.
Tak, możesz użyć polecenia Transfer Licencji (LicenseTransfer), aby dezaktywować licencję na istniejącym komputerze. Połączenie internetowe jest wymagane do aktywacji i dezaktywacji licencji.
Nie ma ograniczeń co do liczby transferów licencji między komputerami w całym okresie użytkowania.

Dla lepszej obsługi

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, to pozostaje Ci kontakt telefoniczny bądź mailowy.Zadzwoń

48 720 31 00 31